O nás

"Naše nabídka fontánek vzniká se zájmem dodávat to příjemné, co fontánky vytváří. 
Příjemnější a lépe dýchatelnější ovzduší a relaxační poslech vodního toku vody."

Od roku 2006 se zajímáme o fontánky na profesionální úrovni a jsme prvním dovozcem fontán Seliger z Německa. Zakládáme si na kvalitě, přírodních materiálech z kterých se vyrábí nabízené osvětlené fontánky se spolehlivou a kvalitní německou technologií.

Celkové působení na psychiku a zdraví relaxačních fontán bylo známo již ze starého Říma, ale i z učení Feng shui. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, to je pro nás ta nejlepší zpětná vazba. Fontánky nabízíme obchodníkům, ale také běžným uživatelům.

Vážíme si zájmů a vašich dotazů. Těšíme se z poslaných fotek z Vašeho prostředí, kde vám fontánky dělají radost.

Voda symbolizuje život a život je voda. V tradičním čínském učení Feng - Shui, proudící voda zvyšuje přítomnost positivní životní energie "Chi" v atmosféře planety, v prostředí domova, ale i v samotném lidském těle. V souladu s učením Feng - Shui, dostatečné a vyvážené množství energie "Chi" podporuje štěstí, zdraví a životní vitalitu.

Voda je život

15.10.2019

Fontány přinášejí do Vašeho příbytku autentický kousek přírody a přírodních sil. Tiše tekoucí nebo probublávající voda vytváří uklidňující atmosféru harmonie a rovnováhy zemských elementů. Každá takováto přírodní fontánka, fontána nebo vodní stěna dokáže citelně změnit nebo úplně eliminovat negativní energii v okolí a navodit atmosféru harmonie...


Přečtěte si jako první, co je nového