Kamené fontánky

01.11.2019

Voda symbolizuje život a život je voda. V tradičním čínském učení Feng - Shui, proudící voda zvyšuje přítomnost positivní životní energie "Chi" v atmosféře planety, v prostředí domova, ale i v samotném lidském těle. V souladu s učením Feng - Shui, dostatečné a vyvážené množství energie "Chi" podporuje štěstí, zdraví a životní vitalitu.

Břidlicové fontány

Kámen je na světě již od jeho prvopočátku - je to zcela přírodní materiál v jehož struktuře jsou zaklety stopy dějin vývoje naší planety. Velmi zvláštním kamenem jsou břidlice, které vznikly před miliony let metamorfózou a usazením jílovcových hornin. Všechny námi nabízené fontány jsou ručně vyráběné v soulady s principy Feng - Shui. Každá tato fontána se pak stává spojnicí a mostem mezi člověkem a přírodou. Vzájemná interakce duševního světa a přírodních elementů.

Každá fontána je unikátní a jedinečné dílo, nabité energii přírody, lidské práce a času. Každý kus fontány je originál vyrobený s péčí a trpělivostí z kvalitních materiálů.

Interiérové kamenné fontánky z břidlice jsou ideálním zdrojem této přirozené energie pro domácnost, ale i pro obchodní a společenské místnosti. Poklidně a harmonicky stékající voda po přírodních kamenných deskách efektivně tlumí přebytek případné negativní emociální energie, napětí nebo stresu. 

Podle teorie Feng - Shui o vodě, je "živá" voda základní podmínkou vitality a harmonického proudění životní energie. Voda ve fontáně však musí být v pohybu a musí být čistá. Interiérové fontány také kombinují i další aspekty.

(Změny tvaru a barevné provedení nejsou vadou, ale přirozenou vlastností použitých materiálů).